سرباز وطن؛ تو فراموش شدنی نیستی!

در این هیاهوی تبلیغات انتخاباتی، اتفاقی افتاد تا یادمان نرود مردان واقعی مردانی هستند که امنیت را برای ما تأمین میکنند … روحت شاد سرباز وطن?
چقدر نوشتن برا تو سخت است… وقتی بغض ها با دیدن تصویرتان می گیرد و راه کلام را می بندد… و واژه ها چقد حقیرند برای گفتن از شما …. ما باید هنوز از خودمان و خودخواهی ها و منیت های خودمان بگوییم و به سر و کله هم بزنیم … ما کجا و نوشتن از شما کجا! … .

سرباز عزیز !
نمی دانم باید از شهادتت خوشحال بود یا ناراحت؟! چرا که نمی دانم برایت از فعل «رفتن» استفاده کنم یا از فعل «رسیدن»؟! … اما حدس می زنم شاید مادرت بیش از اینکه از «رفتنت» ناراحت باشد از «رسیدنت» خوشحال است… البته این را آهسته بگویم: تو اولین بار بود که شهید می شدی! اما مادرت از لحظه ای که شنیده بود باید در لب مرز خدمت کنی، هر شب شهید شد! … شاید او امشب آرام بخوابد! … .

سرباز عزیز!
حالمان خوب نیست … واژه ای هم ندارم تا تو را بستایند … اما این را بدان که تو فراموش شدنی نیستی حتی اگه در تلویزیون، هیچ وقت و زمانی را به تو اختصاص ندهند! …

سرباز وطن ـ امنیت ـ شهادت Heartline-Soldiers-

پاورقی: ــــــــــــــــ

روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۶، حدود ساعت ۲۰،  در منطقه صفر مرزی میرجاوه و بین میل ۹۹ و ۱۰۰، یازده نفر از ماموران مرزبانی متشکل از سه نفر از ماموران کادری و ۸ نفر سرباز وظیفه از گروهان چاهندو، به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفتند. متاسفانه ۸ تن از مرزبانان بر اثر تیراندازی با تیربار گرینف، در دم به شهادت رسیده و ۲ تن دیگر هم پس از انتقال به بیمارستان شهید شدند …  ساعتی پس از این اقدام گروهک تروریستی جیش الظلم! با صدور بیانیه ای مسئولیت این حادثه را برعهده گرفت … 

این حادثه رو به خانواده های محترم شهدای میرجاوه تسلیت عرض میکنیم …

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سید هاشم شوقی است.